Nasza oferta - oprogramowanie dla firm

Navireo

Navireo

Przyjazny system ERP


Navireo to bogaty funkcjonalnie i niezwykle intuicyjny w obsłudze system klasy ERP, który wspomaga zarządzanie w wielu średnich i dużych firmach różnych branż w Polsce i zagranicą. Dzięki sprawnemu wdrożeniu i łatwemu dostosowaniu do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa użytkownicy Navireo mogą cieszyć się z wielu korzyści, jakie oferuje to nowoczesne rozwiązanie.

Poznaj system ERP, który zapewnia dynamiczny rozwój firmy, usprawniając sprzedaż, optymalizując zapasy i wspomagając kontrolę kosztów.


Dlaczego warto


Narzędzie uszyte na miarę

Navireo zaspokaja potrzeby firm różnej wielkości działających w różnych branżach. Wśród klientów są i średnie, i duże firmy, m.in. producenci odzieży, butów i zabawek, piekarnie i masarnie, dystrybutorzy środków chemicznych i higienicznych, a także teatr i firma energetyczna. Jak to możliwe? System można dopasować do specyficznych potrzeb każdego klienta.

Intuicyjna obsługa

Prosty i jasny sposób komunikowania się Navireo z użytkownikiem sprawia, że obsługuje się go intuicyjnie – mimo wielu złożonych funkcji. Wiedzę na temat obsługi można łatwo przyswoić, a sama praca z programem nie jest absorbująca.

Niezawodność i wydajność

System przetworzy nawet bardzo dużą liczbę dokumentów. Może z niego korzystać kilkudziesięciu, a nawet kilkuset użytkowników jednocześnie.


Jakie obszary wspiera Navireo?


Różne lokalizacje biur, sklepów i magazynów. Różne kanały dotarcia do klienta. Różne potrzeby finansowo-księgowe. Ale jeden system ERP obsługujący wszystkie obszary.

SPRZEDAŻ
szybciej i efektywniej

Wspiera sprzedaż stacjonarną i internetową, detaliczną i hurtową, a także pracę w terenie przedstawicieli handlowych. Umożliwia też sprzedaż poprzez sklepy internetowe i serwisy aukcyjne, także zagraniczne. Zapewnia bezproblemowe przesyłanie informacji o towarach, cenach, statusach zamówień, promocjach. Z pomocą Navireo można prowadzić nawet rozbudowane kampanie marketingowe.

MAGAZYN
Kompleksowe zarządzanie

Kontrola stanu zapasów, lepsze planowanie zamówień, pilnowanie stanów minimalnych, skrócenie kosztów realizacji dostaw, mniejsze koszty dystrybucji, sprawdzanie terminów ważności towarów – to wciąż nie wszystkie korzyści w obszarze zarządzania magazynem, które przyniesie Navireo. A efektywne składowanie zapasów to klucz do trzymania dyscypliny w zakresie kosztów.

KSIĘGOWOŚĆ i FINANSE
zawsze pod kontrolą

Kursy walut, dane kontrahentów na podstawie NIP z bazy GUS, aktywność numeru VAT w systemie VIES, komunikaty z urzędów skarbowych – wszystkie te informacje są na bieżąco aktualizowane. Navireo ERP jest też przystosowany do tworzenia i wysyłania informacji w formacie Jednolitego Pliku Kontrolnego i umożliwia comiesięczne raportowanie ewidencji VAT.

ZARZĄDZANIE FIRMĄ
optymalizacja działań

Aktualizacja danych o zrealizowanych transakcjach, zamówieniach, reklamacjach, dostawach i stanach magazynowych odbywa się na bieżąco. Informacje raz wprowadzone do systemu są dostępne z wielu miejsc, bo cały program pracuje w oparciu o wspólną bazę danych. Oznacza to wygodniejszą i szybszą pracę. Navireo daje też możliwość generowania prostych i rozbudowanych zestawień i raportów, które pomagają szybko dostrzec obszary wymagające zmian i optymalizacji.

DZIAŁ IT
łatwa konfiguracja i zarządzanie

Zarządzanie, ustawianie parametrów, tworzenie profili – administrowanie możliwe jest z dowolnej lokalizacji, wystarczy dostęp do internetu.


Elastyczne narzędzia z dużym potencjałem


Konfiguracja na życzenie

W zależności od specyfiki firmy można skorzystać z gotowych rozwiązań lub dostosować program do indywidualnych potrzeb. Możliwe jest łatwe zmodyfikowanie wyglądu i funkcji dla poszczególnych stanowisk lub pracowników – dzięki temu korzystają tylko z tych obszarów, które są im potrzebne i do których mają uprawnienia.

Miejsce na własne rozwiązania

Navireo można rozbudować i powiązać z już działającymi w firmie systemami informatycznymi i dowolnymi urządzeniami. Służy temu Sfera Navireo, dzięki której możliwe jest tworzenie specyficznych rozwiązań na potrzeby konkretnej firmy.


Technologia


System Navireo jest skonstruowany jako zintegrowany pakiet ściśle powiązanych modułów pracujących na wspólnej bazie danych odpowiadającej zawsze jednemu podmiotowi gospodarczemu.

Motorem bazy danych zastosowanym w Navireo jest Microsoft SQL Server (w wersjach 2008 R2 SP2, 2012, 2014, 2016, 2017). Wybór wersji serwera baz danych jest uzależniony od liczby użytkowników bazy danych oraz od jej przewidywanej wielkości i obciążenia.

Navireo doskonale współpracuje z systemami serwerowymi Windows – Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 oraz z systemami zainstalowanymi na stacjach roboczych – Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10.

Navireo można rozbudować przy użyciu różnych technologii informatycznych, m.in. MS .Net Framework (C#, VB.net, C++), SQL, XML/XSLT i wielu innych.